Contrast Increase font size Est Rus
Veebiraamatukogu

Log in

Browse:

Categories Authors Narrators Publishers Subject words
Home page Tuli : Septimus Heap. Seitsmes osa

Tuli : Septimus Heap. Seitsmes osa

Author: Sage, Angie
Narrator: Palmsaar, Külli
Imprint: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2016
Duration: 19 hours 42 minutes 5 seconds
Size: 543.2 MB
Format: DAISY 2.02
Publication type: Sound recording
Language: eesti

Summary

Järg raamatutele "Wõlukunst", "Lend", "Rawikunst", "Rännak", "Sireen" ja "Pimedus".

Nüüd, kus Septimus ja Jenna on neliteist ning Mardikas seitseteist aastat vana, etendavad nad wõlukunsti maailmas tähtsamat rolli. Mardikast on saanud Manuskriptide hoidla salajaste asjade ülemkirjutaja ja Jenna ootab kuningannaks kroonimist, Septimus aga võitleb ikka veel pimedus-valduse jäänukitega, mis püsivad seni, kuni kurja kahe näoga sõrmuse vägi on igaveseks hävitatud. Selleks tuleb uuesti süüdata muistne alkeemiline tuli - see ülesanne viib Septimusi wõlukunsti ja rawikunsti lätete juurde ning paneb proovile tema oskused ja ustavuse ebatavalisele võlurile Marcia Overstrandile ja alkeemikule Marcellus Pye'le.

Rännakul, mis võtab kokku kõik Septimus Heapi seiklused, jätkab Septimus eneseavastamist ning laiendab oma wõlukunstioskusi ja -võimeid.

"Septimus Heapi" sarja viimane raamat toob taas välja kõik eelmistes raamatutes esinenud ainulaadsed tegelased ja viib meid paljudesse varasematest osadest tuttavatesse paikadesse. "Tuli" on kirjutatud Angie Sage'ile omase huumori ja südamlikkusega ning pakub suurejoonelist lõpplahendust ja wõlukunsti selle ülimas täiuses: kui sisemine tuli on süüdatud ja aeg on küps, siis on kõik võimalik.
Downloading, listening and reading is available only for the registered users.