Contrast Increase font size Est Rus
Veebiraamatukogu

Log in

Browse:

Categories Authors Narrators Publishers Subject words
Home page Vareselõks

Vareselõks

Author: Cleeves, Ann
Imprint: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2019
Duration: 16 hours 49 minutes 14 seconds
Size: 464 MB
Format: DAISY 2.02
Publication type: Sound recording
Language: eesti

Summary

Tuntud inglise krimikirjaniku Ann Cleevesi "Vareselõks" on raamat, millega sündis ülipopulaarse telesarja "Vera" kangelane politseiinspektor Vera Stanhope.

Kolm naisbioloogi viivad Põhja-Inglismaa mägedes üksildases kohas paiknevas välibaasis läbi keskkonnauuringuid. Kõik nad on värvikad isiksused ja kõik nad teavad nii või teisiti, mida tähendab reetmine … Ja siis leitakse üks neidudest tapetuna. Mõrvale oli eelnenud ka enesetapp − vahetult enne bioloogide saabumist välibaasi võttis seal endalt elu lähedalasuva talu perenaine.

Sündmuskohale jõuab veel üks naine, kelleks on mõrva uurima suunatud inspektor Stanhope. Tuleb välja, et enesetapu sooritanud talunaine oli tema ammune sõbranna. Juurdlus omandab seetõttu inspektori jaoks ka minevikku ulatuva isikliku mõõtme. Keerukalt läbi põimunud minevikusaatustest hakkabki hargnema lugu, mille päevavalgele toomisel toetub Vera Stanhope oma terasele pilgule, loogilisele mõtlemisele, tundlikule vaistule ja kogemustele.

"Vareselõks" on põnev kriminaalromaan, mille sündmustik leiab aset kohas, kus võib veel tajuda sidemeid "vana hea Inglismaa" kommete ja tavadega.
Downloading, listening and reading is available only for the registered users.