Contrast Increase font size Est Rus
Veebiraamatukogu

Log in

Browse:

Categories Authors Narrators Publishers Subject words
Home page Tüdruk, kes mängis tulega

Tüdruk, kes mängis tulega

Author: Larsson, Stieg
Narrator: Haug, Aiki
Imprint: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2010
Duration: 22 hours 15 minutes 57 seconds
Size: 613.3 MB
Format: DAISY 2.02
Publication type: Sound recording
Language: eesti

Summary

Millenniumi-triloogia teine raamat.

Lisbeth Salander ja Mikael Blomkvist ajavad kumbki oma asju, kuid siis pöörduvad Blomkvisti poole kaks inimest, kes on tegelnud prostituutidega äritsemise uurimisega. Neil on valminud sel teemal nii raamat kui ka teadustöö, kusjuures raamatus on mainitud ka mitmete tuntud inimeste ja politseitöötajate seotust selle äriga.

Ajakiri Millennium kavatseb raamatu avaldada, kuid siis tapetakse selle autor ja tema elukaaslane. Mõrvarelvalt leitakse Lisbeth Salanderi sõrmejäljed. Järgneb veel üks mõrv, mida on samuti võimalik seostada Lisbethiga. Blomkvist ei usu Lisbethi süüd ja ta üritab temaga ühendust võtta. Tüdruk on aga jäljetult kadunud ning samal ajal, kui politsei teda tõenäolise mõrvarina otsib, alustab ajakirjandus tema ohjeldamatut mustamist. Lisbeth pole siiski inimene, kes end kergesti lüüasaanuks tunnistab, ning algab mitmekihiline ja vastupandamatult põnev jaht.

Raamatule eelneb "Lohetätoveeringuga tüdruk" ja järgnevad "Purustatud õhuloss" ning David Lagercrantzi "See, mis ei tapa".
Downloading, listening and reading is available only for the registered users.