Avaleht Igavesti sinu

Igavesti sinu

Esitaja: Karisma, Katrin
Ilmumisandmed: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2013

Judith (36 ja vallaline) kohtub supermarketis Hannesega. Hannes (parimates aastates, vallaline, arhitekt) pole mitte ainult kõikide ämmade unelm, ka Judithi sõpruskond vaimustub temast jäägitult. Judith naudib seda, et too sihikindel mees, kellel peale tema enam muud vist peas polegi, ta lausa troonile tõstab. Kuid pikkamisi hakkavad mehe pidevad armutõotused koormavaks muutuma ning intensiivne andumus lausa lämmatama... Austria kirjanik Daniel Glattauer (sündinud 1960) sai rahvusvaheliselt menukaks oma romaanidega "Hea põhjatuule vastu" ja "Kõik seitse lainet", kuid tema uus teos, mille idee sai ta kohtureporterina töötades, on hoopis teistlaadi armastuslugu.