Kontrastsus Suurenda teksti Eng Rus
Veebiraamatukogu

Sisene

Sirvi:

Kategooriad Autorid Esitajad Väljaandjad Märksõnad
Avaleht Tuli : Septimus Heap. Seitsmes osa

Tuli : Septimus Heap. Seitsmes osa

Autor: Sage, Angie
Esitaja: Palmsaar, Külli
Ilmumisandmed: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2016
Kestus: 19 tundi 42 minutit 5 sekundit
Maht: 543.2 MB
Vorming: DAISY 2.02
Laad: Helisalvestis
Keel: eesti

Sisututvustus

Järg raamatutele "Wõlukunst", "Lend", "Rawikunst", "Rännak", "Sireen" ja "Pimedus".

Nüüd, kus Septimus ja Jenna on neliteist ning Mardikas seitseteist aastat vana, etendavad nad wõlukunsti maailmas tähtsamat rolli. Mardikast on saanud Manuskriptide hoidla salajaste asjade ülemkirjutaja ja Jenna ootab kuningannaks kroonimist, Septimus aga võitleb ikka veel pimedus-valduse jäänukitega, mis püsivad seni, kuni kurja kahe näoga sõrmuse vägi on igaveseks hävitatud. Selleks tuleb uuesti süüdata muistne alkeemiline tuli - see ülesanne viib Septimusi wõlukunsti ja rawikunsti lätete juurde ning paneb proovile tema oskused ja ustavuse ebatavalisele võlurile Marcia Overstrandile ja alkeemikule Marcellus Pye'le.

Rännakul, mis võtab kokku kõik Septimus Heapi seiklused, jätkab Septimus eneseavastamist ning laiendab oma wõlukunstioskusi ja -võimeid.

"Septimus Heapi" sarja viimane raamat toob taas välja kõik eelmistes raamatutes esinenud ainulaadsed tegelased ja viib meid paljudesse varasematest osadest tuttavatesse paikadesse. "Tuli" on kirjutatud Angie Sage'ile omase huumori ja südamlikkusega ning pakub suurejoonelist lõpplahendust ja wõlukunsti selle ülimas täiuses: kui sisemine tuli on süüdatud ja aeg on küps, siis on kõik võimalik.
Teavikut alla laadida, kuulata ja lugeda saavad kasutajad, kellele administraator on andnud vastava õiguse.