Kontrastsus Suurenda teksti Eng Rus
Veebiraamatukogu

Sisene

Sirvi:

Kategooriad Autorid Esitajad Väljaandjad Märksõnad
Avaleht Ütle, et oled minu

Ütle, et oled minu

Esitaja: Lauri, Evelin
Ilmumisandmed: Haapsalu : Haapsalu Sotsiaalmaja, 2019
Kestus: 11 tundi 39 sekundit
Maht: 152.2 MB
Vorming: DAISY 2.02
Laad: Helisalvestis
Keel: eesti

Sisututvustus

Aastaid tagasi kadus Stella laps rannapuhkuse ajal. Pärast pingelisi otsinguid juurdlus lõpetati – arvati, et hoovus kandis lapse merre ja ta uppus. Ta kuulutati surnuks. Kakskümmend üks aastat hiljem on Stella oma eluga edasi läinud. Ta töötab psühhoterapeudina, on abielus Henrikuga ja neil on poeg Milo. Kui üks noor naine Stella juurde teraapiasse tuleb, tabab Stellat ränk paanikahoog. Ta on veendunud, et tegu on tema surnud tütre Alice'iga.

Sellest kohtumisest saab alguse ohtlik rännak minevikku. Stella peab iga hinna eest teada saama, mis Alice'iga juhtus. Ta ei suuda mõelda muust kui oma uuest patsiendist, käitub aina meeleheitlikumalt ning usub, et keegi püüab teda tappa. Kuid keegi ei usu teda, ja Stella hakkab oma vaimses tervises kahtlema. Kas see on paranoia, või peaks ta oma instinkti usaldama?

"Ütle, et oled minu" on psühholoogiline põnevik, mis räägib kõige hullemast, mis juhtuda saab: lapse kaotamisest. See on haarav lugu võõrandumisest, vaimuhaigusest ja metsikutest kinnismõtetest, aga ka leinast ja süümepiinadest ning sellest, kui kaugele võib inimese viia igatsus kadunud lapse järele.
Teavikut alla laadida, kuulata ja lugeda saavad kasutajad, kellele administraator on andnud vastava õiguse.