Контраст Шрифт крупнее Est Eng

Просмотр:

Категории Авторы Исполнители Издатели Предметные слова

О нас

Veebiraamatukogu on Eesti Pimedate Raamatukogu ja Trumpit Solutions OÜ koostöös loodud veebikeskkond Eesti Pimedate Raamatukogu lugejatele.

Veebiraamatukogu sisaldab helisalvestisi ning elektroonilisi teavikuid.

Veebiraamatukogu võimaldab:

• sirvida ja otsida kogus leiduvaid teavikuid;
  • registreeruda Veebiraamatukogu kasutajaks;
  • alla laadida ja voogedastusena kasutada nii helisalvestisi kui elektroonilisi teavikuid;
  • lisada teavikuid raamaturiiulitesse;
  • tellida teavitusi uute teavikute lisandumise kohta;
  • näha oma varasemaid allalaadimisi ja kuulamisi.

Veebiraamatukogu kasutajaks saavad registreeruda ainult Eesti Pimedate Raamatukogu lugejad – nägemispuudega või mõne muu trükitud teksti lugemist takistava puude, häire või haigusega inimesed.

Kasutajaks saab registreeruda Veebiraamatukogus Kasutajaks registreerimise vormi kaudu, telefoni 674 8212 ning e- posti laenutus@epr.ee teel.

Veebiraamatukogu kasutusõiguse kinnitab administraator. Konto ülevaatamine ja kasutusõiguse kinnitamine toimub ainult raamatukogu teenindusaegadel:

• esmaspäeval - neljapäeval kl 10-16.

Lisainfot Eesti Pimedate Raamatukogu ning lugejaks registreerumise kohta saab raamatukogust, telefoni 674 8212 ning e-posti laenutus@epr.ee teel või raamatukogu kodulehelt. Eesti Pimedate Raamatukogu lugejaks registreerumise soovist saab teada anda ka raamatukogu kodulehel oleva lugejaks registreerimise vormi kaudu.