Главная страница Sireen : Septimus Heap. Viies osa

Автор: Sage, Angie
Исполнитель: Palmsaar, Külli
Выходные данные: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2015

Järg raamatutele "Wõlukunst", "Lend", "Rawikunst" ja "Rännak".

"Septimuse" sarja viiendas raamatus satub ebatavalise võluri õpipoiss Septimus lummavalt kaunile saarele, ühele sädelevas meres asuvast seitsmest saarest. Ta on seal merehädas koos oma raskelt vigastatud lohe Tulekeele ning sõprade Jenna ja Mardikaga. Saarel toimub kummalisi asju: seal elab wõluväega tüdruk Syrah, kassikujuline majakas jääb tulest ilma ja mingi üleloomulik nähtus laulab Septimusele – kas ta suudab tungiva kutse eest pakku pääseda? Hädas on ka Lucy ja hunt-poiss, kes on sattunud kurja kuulsusega meremeeste küüsi, ning Jenna isa Milo Banda, kes varjab oma laeva trümmis salapärast aaret.

Karismaatiline jutuvestja Angie Sage pakub Septimus Heapi wõluteekonna jätkuks hirmnaljakaid seiklusi, kütkestavaid loitse ja nõidusi ning sügavamat sissevaadet noore kangelase hingeellu.

Raamatule järgnevad "Pimedus" ja "Tuli".