Главная страница Sinu igavene elu : reisid minevikku ja tulevikku

Sinu igavene elu : reisid minevikku ja tulevikku

Автор: Väljataga, Mai-Agate
Исполнитель: Kaiv, Tarmo
Выходные данные: Võru : Pimedate Infoühing Helikiri, 2012
Размер: 81 MB
Предметные слова: psühhoteraapia / meditsiin / esoteerika / kanaldamine / ajarännakud / heliraamatud

Raamatus "Sinu igavene elu. Reisid tulevikku ja minevikku" räägib Mai-Agate lugusid oma psühhoterapeudipraksisest, jagades nende kaudu kogemusi ja tõekspidamisi, kuidas elada oma elu tervelt, loovalt ja õnnelikult. Regressiooniteraapia käigus rändab Mai n-ö ajareisidele koos inimestega, kes on tulnud tema juurde abi otsima, et oma probleemidele või tervisehäiretele põhjusi ja lahendusi leida. Üheskoos tajutakse, missugused kogemused varasemates eksistentsides võivad olla põhjustanud probleemide-tagajärgede jada käesolevas elus.