Contrast Increase font size Est Rus
Veebiraamatukogu

Log in

Browse:

Categories Authors Narrators Publishers Subject words
Home page Ükski pere pole saar

Ükski pere pole saar

Author: Wikström, Anja
Narrator: Pärn, Valli
Imprint: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2016
Duration: 10 hours 53 minutes 13 seconds
Size: 300.3 MB
Format: DAISY 2.02
Publication type: Sound recording
Language: eesti

Summary

Algusest peale on näha, et nad ei sobi kuidagi teistega kokku. My ja tema ema Ada. Et nende elu on keerulisem kui paljudel teistel. Nad annavad endast parima, aga sellest ei piisa. lasteaias tekivad Myl konfliktid teiste lastega, ta tõrjutakse kõrvale ja teda kutsutakse väga harva sünnipäevadele. Ada tunneb, et on emana ebaõnnestunud, ning kogu perekond jääb üha enam isolatsiooni. Kõik ümberringi arvustavad ja annavad head nõu, ent vähesed pakuvad abi.

"Ükski pere pole saar" räägib süütundest, mis on tuttav paljudele erivajadustega laste vanematele, ja sellest, kuidas lapse vajadust suurema toetuse järele pannakse pahatihti halva kasvatuse, liigse suhkru või ebaturvaliste peresuhete süüks.

See räägib ühiskonnast ja koolisüsteemist, mis tihti ei aktsepteeri erinevusi, ja ühe lapse igatsusest kuuluda teiste hulka. Raamat põhineb autori isiklikel kogemustel. See annab valusalt ausa pildi ATH ja autismispektri häirega last kasvatava pere elust, pakkudes samas olukorras olevatele peredele nii äratundmishetki kui ka lohutust.
Downloading, listening and reading is available only for the registered users.