Contrast Increase font size Est Rus
Veebiraamatukogu

Log in

Browse:

Categories Authors Narrators Publishers Subject words
Home page Tark tee terviseni : Hiina toitumisteraapia tervise tugevdamiseks ja haigustest paranemiseks

Tark tee terviseni : Hiina toitumisteraapia tervise tugevdamiseks ja haigustest paranemiseks

Author: Bürkland, Rene
Narrator: Raagmaa, Vilja
Imprint: Haapsalu : Haapsalu Sotsiaalmaja, 2017
Duration: 11 hours 27 minutes 9 seconds
Size: 316.6 MB
Format: DAISY 2.02
Publication type: Sound recording
Language: eesti

Summary

Inimene on unikaalne ja kordumatu, seetõttu peaks toitumisel lähtumagi sellest unikaalsusest. Ei ole olemas superdieeti, mis sobib kõigile, ei ole olemas õigeid ja valesid, on sobivad ja mittesobivad toiduained. Hiina meditsiini toitumisteraapia lähtub inimese konstitutsioonist, eripäradest ja haigustest. Sel moel valitud toit tugevdab organismi, aitab ennetada haigusi ja nendest kiiremini terveneda.

Raamatust saab teada, milline toit sobib erinevatele kehatüüpidele, kuidas valida toitu vastavalt aastaaegadele, millised toidud sobivad külmetushaiguste, seedeprobleemide, ülekaalu, väsimuse, valude ja teiste terviseprobleemide korral. Sel moel valitud toit tugevdab organismi, aitab ennetada haigusi ja nendest kiiremini terveneda.

Rene Bürkland on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna üldarstina ning Tallinna Ülikooli psühholoogina. Ta on neli aastat õppinud Nanjingi ja Bejingi Hiina meditsiini ülikoolis hiina keelt, akupunktuuri, taimravi, gigongi ja tuina massaaži. Praegu võtab ta Hiina meditsiini keskuses vastu patsiente, õpetab Hiina meditsiini ja gigong'i. Rene Bürklandilt ilmus 2014. aastal raamat "Tervise alkeemia", mis võeti lugejatelt erakordselt hästi vastu.
Downloading, listening and reading is available only for the registered users.