Contrast Increase font size Est Rus
Veebiraamatukogu

Log in

Browse:

Categories Authors Narrators Publishers Subject words
Home page Kuuõde : Tiggy lugu

Kuuõde : Tiggy lugu

Author: Riley, Lucinda
Narrator: Saulep, Merle
Imprint: Haapsalu : Haapsalu Sotsiaalmaja, 2019
Duration: 23 hours 39 minutes 10 seconds
Size: 651.7 MB
Format: DAISY 2.02
Publication type: Sound recording
Language: eesti

Summary

Raamat viib lugejad Põhja-Šoti mägismaa suursuguse looduse keskele ja Hispaania Granada mustlaskoobastesse. Romaan saadab kaht naist rännakul, mille mõlemad oma tõelist saatust otsides ette võtavad.

Tiggy D'Aplièse'i päevad mööduvad keset Põhja-Šoti ürglooduse ilu, kus ta töötab hirvede varjupaigas. Kui varjupaik on sunnitud uksed sulgema, pakutakse talle töökohta kaugel mõisas, mille mõistatuslik omanik Charlie Kinnaird maadleb raskustega. Tiggyl pole aimugi, et see samm muudab pöördumatult mitte ainult tema tulevikku, vaid paneb ta ka seisma silmitsi minevikuga.

1912. aastal sünnib vaeses mustlaste kogukonnas Granada linnamüüri taga Lucía Amaya-Albaycin. Saatuse poolt oma põlvkonna kuulsaimaks flamenkotantsijannaks määratud Lucíat kihutavad tagant auahnus ja andekast kitarristist isa ning ta hakkab vaid kümneaastasena tantsima Barcelona flamenkobaarides. Kui lahvatab Hispaania kodusõda, on Lucía sunnitud koos tantsutrupiga elu eest põgenema, misjärel viib teekond nad üle ookeani New Yorki – Lucía unistuste linna. Aga et oma unistust järgida, peab ta valima tantsijakarjääri ja jumaldatud mehe vahel.

Raamatule eelnevad "Seitse õde : Maia lugu", "Tormiõde : Ally lugu", "Varjuõde : Stari lugu" ning "Pärliõde : CeCe lugu" ja järgneb "Päikeseõde : Elektra lugu".
Downloading, listening and reading is available only for the registered users.