Contrast Increase font size Est Rus
Veebiraamatukogu

Log in

Browse:

Categories Authors Narrators Publishers Subject words
Home page Ära kaota lootust

Ära kaota lootust

Narrator: Margus, Ingrid
Imprint: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2020
Duration: 9 hours 53 minutes 6 seconds
Size: 273.3 MB
Format: DAISY 2.02
Publication type: Sound recording
Language: eesti

Summary

Tõestisündinud lugu sellest, kuidas kaks täiesti erinevat maailma on kujundanud inimese elu.

"Ma sündisin Brasiilia kõnnumaal ja umbes viienda eluaastani elasin koos emaga koopas. Hiljem said meie koduks ühe São Paolo slummi tänavad. Pidin selles keskkonnas tihti üksi toime tulema ja väikevenna eest hoolitsema, kuni sattusime lastekodusse. Aasta hiljem, kui olin kaheksane, lapsendas meid rootsi perekond ja kolisime Rootsi, Vindelini."

Meil avaneb võimalus käia Christina Rickardssoni jälgedes, kui ta minevikku otsides Brasiiliasse naaseb. See on vapustav ja emotsionaalne reis, mis räägib näljast, väärkohtlemisest ja emast lahutamisest, Rootsi väikelinna kolimisega kaasnenud kultuurikonfliktidest ja seal suureks kasvamisest. See on raamat haavatavusest, valust ja leinast, aga ka armastusest, rõõmust ja sõprusest. "Ära kaota lootust" on võimas lugu oma elu kujundamisest ja jõu leidmisest, et alati edasi liikuda.

Christina Rickardsson, sünninimega Christiana Mara Coelho, on ettevõtja, lektor ja seikleja, kes soovib oma loo jutustamisega inspireerida teisi maailma paremaks muutma. Hiljuti asutas ta fondi Coelho Growth Foundation, mille eesmärgiks on toetada raskustes lapsi ja noori.
Downloading, listening and reading is available only for the registered users.