Contrast Increase font size Est Rus
Veebiraamatukogu

Log in

Browse:

Categories Authors Narrators Publishers Subject words
Home page Atlas : Pa Salti lugu

Atlas : Pa Salti lugu

Narrator: Saulep, Merle
Imprint: Haapsalu : Haapsalu Sotsiaalmaja, 2023
Duration: 24 hours 46 minutes 33 seconds
Size: 681.3 MB
Format: DAISY 2.02
Publication type: Sound recording
Language: eesti

Summary

Pariis, 1928.

Lahke pererahvas leiab oma aiast heki alt surmasuus poisikese ja võtab ta enda juurde elama. Heasüdamlikul, varaküpsel ja andekal poisil läheb uues kodus imehästi ning perekond annab talle aimu elust, millesarnasest ta ei ole julgenud unistadagi. Aga ta keeldub paljastamast oma tõelist päritolu.

Noormeheks sirgunud, armunud ja asunud õppima prestiižsesse Pariisi Konservatooriumi, suudab ta mineviku õudused ja kunagi antud tõotuse peaaegu unustada. Aga kogu Euroopas tõstab pead kurjus ning kellegi elu pole enam turvaline. Sügaval südames teab ta, et peagi saabub aeg, mil ta peab taas põgenema.

Egeuse meri, 2008.

Seitse õde on kogunenud Titaani pardale, et jätta hüvasti mõistatusliku isaga, keda nad siiralt armastasid.

Kõigi üllatuseks selgub, et hoopis kadunud õde on see, kellele Pa Salt otsustas usaldada nende mineviku juurde viiva niidiotsa. Aga iga paljastatud tõde toob endaga kaasa uue küsimuse. Õed peavad seisma silmitsi teadmisega, et nende jumaldatud isa oli keegi, keda nad vaevu tundsid. Kõige šokeerivam on aga asjaolu, et pikka aega varjul olnud saladustel võivad endiselt olla tagajärjed.

Jutustades läbi elu kestnud armastusest ja selle kaotamisest, viib "Atlas. Pa Salti lugu" piire ja ookeane ületades lugeja raamatusarja "Seitse õde" jahmatava, unustamatu lõpuni.
Downloading, listening and reading is available only for the registered users.