Contrast Increase font size Est Rus
Veebiraamatukogu

Log in

Browse:

Categories Authors Narrators Publishers Subject words
Home page Hannibal

Hannibal

Author: Harris, Thomas
Narrator: Rei, Leino
Imprint: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2012
Duration: 15 hours 18 minutes 25 seconds
Size: 422.1 MB
Format: DAISY 2.02
Publication type: Sound recording
Language: eesti

Summary

Järg romaanidele "Punane draakon" ja "Voonakeste vaikimine".

Raamatu autor Thomas Harris viib meid uuesti tapja mõttemaailma, loob verdtarretava portree salakavalalt arenevast kurjusest - psühholoogilise kahevaheloleku tõukejõust.

Seitse aastat on möödunud ajast, kui dr. Hannibal Lecter põgenes vahi alt; seitse aastat sellest, kui FBI eriagent Clarice Starling küsitles teda hullumeelsete kurjategijate range režiimiga vaimuhaiglas. Doktor viibib endiselt vabaduses, rahuldab oma tavatuid huve, milles ei julge rääkidagi, naudib kaitsetu maailma lõhnu. Ent Starling ei ole unustanud oma kohtumisi dr. Lecteriga ning mehe ebatavalise hääle metallikrigin ilmutab ennast ikka veel tema unenägudes.

Ka Mason Verger ei ole dr. Lecterit unustanud ja teda painab kättemaksuiha. Ta oli dr. Lecteri kuues ohver, kes jäi ellu, et valitseda oma lihunikuimpeeriumi. Oma hingamisaparaadi all jälgib Verger iga muutust ülemaailmses arvutivõrgus. Varsti mõistab ta, et doktori ligimeelitamiseks läheb vaja kõige iseäralikumat ja süütuna näivat sööta - seda, mis dr. Lecterile kõige enam meeldib.

Võimas, hüpnotiseeriv, läbini originaalne "Hannibal" on kujutlusvõime jaoks tõeline pidu. Valmistuge reisiks põrgusse ja veel kaugemale, kuna meisterjutustaja muudab alatiseks maailma, mida te arvasite tundvat.
Downloading, listening and reading is available only for the registered users.