Avaleht Me oleme kõik täiesti endast väljas

Me oleme kõik täiesti endast väljas

Esitaja: Vahtrik, Liina
Ilmumisandmed: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2020

Kuidas te end tunneksite, kui saaksite teada, et isa on teinud teie lapsepõlvest teadusliku eksperimendi? Rosemary ei ole kuigi jutukas ja on asju, mida ta on otsustanud üldse saladuses hoida. Kunagi oli tal õde Fern, tema tuulepeast teine pool. Fern kadus ta elust asjaoludel, mida Rosemary on püüdnud pingsalt unustada. Ja juba kümme aastat ei ole ta näinud oma armastatud vanemat venda Lowelli. Nüüd, kui Rosemary käib juba ülikoolis, saab ta järsku aru, et tagasi vaatamata ei ole tal võimalik ka edasi minna. Tal tuleb mõttes naasta aega, kui ta oli veel viieaastane ja saadeti nädalateks vanavanemate juurde. Kui ta koju tagasi tuli, oli Fern kadunud.