Avaleht Kuidas saada jagu oma ärevusest

Kuidas saada jagu oma ärevusest

Autor: Ellis, Albert
Ilmumisandmed: Tartu : Tartu Ülikooli Raamatukogu, 2011
Vorming: MP3

Ärevust on mitut laadi - üks teeb meid valvsaks, aitab ära hoida õnnetust ning tähendab teadlikkust võimalikest ohtudest, teine aga toob kaasa tarbetu hirmu ning teeb meid abituks just siis, kui on vaja tegutseda. Oma käitumise paremaks valitsemiseks on vaja nende vahel vahet teha ning selles suhtes ongi abi doktor Albert Ellise raamatust.

Teos tutvustab meetodeid, mille abil saab mõjutada oma mõtteid, tundeid ja tegevust ning seeläbi ärevust ohjeldada. Kirjeldatakse esinemisega, inimsuhetega, tööotsimisega, armastusega, seksiga jm. seotud ärevusjuhtumeid, millega dr. Ellis on oma praktikas kokku puutunud ja edukalt toime tulnud.