Главная страница Häbist sündinud. [Triloogia 3. osa]

Исполнитель: Karisma, Katrin
Выходные данные: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2019
Предметные слова: ameerika kirjandus / ilukirjandus / romaanid / heliraamatud

Järg raamatutele "Tulest sündinud" ja "Jääst sündinud".

Raamatut "Tulest sündinud" kiideti kui värskendavalt loomutruud ja kaasakiskuvat. "Jääst sündinud" jätkas jutustust Lääne-Iirimaal elavatest õdedest Concannonitest, tänapäeva naistest, keda ümbritseb oma maa ajatu vaim. Nüüd tõmbab Nora Robertsi bestsellertriloogiale joone alla lugu Shannonist, Ameerika kunstnikust, kellel ei õnnestu eitada oma iiri päritolu - ega ka kirge, mida ta tunneb ühe ebatavalise mehe vastu...

Andeka graafiku Shannon Bodine'i elu keerles tema töö ümber prestiižikas New Yorgi reklaamibüroos. Kuni ta sai teada, kes on tema tõeline isa: Thomas Concannon. Kogu tema maailm lendas uppi. Oma kadunud ema viimast soovi täites reisis Shannon vastu tahtmist Clare'i krahvkonda. Seal sulasid tema üksindus ja häbitunne pere rüpes, kelle olemasolust tal varem aimugi ei olnud. Ning keset müstikast ja legendidest kubisevat lopsakat Iiri maastikku leidis Shannon tee saatusest määratud armastuse juurde.