Главная страница Üks päev detsembris : jõuluaja armastuslugu

Üks päev detsembris : jõuluaja armastuslugu

Автор: Silver, Josie
Исполнитель: Püssa, Eva
Выходные данные: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2021
Предметные слова: inglise kirjandus / ilukirjandus / romaanid / armastusromaanid / heliraamatud

Laurie on veendunud, et armastust esimesest silmapilgust pole olemas. Elus ei juhtu nii nagu mõnes tobedas filmis. Nii arvab ta ühe külma detsembripäevani, mil näeb läbi bussiakna Teda. Seda Meest. Hetk, mil nende silmad teineteisesse upuvad, on täis maagiat...
...ja siis paneb buss uksed kinni ning sõidab edasi.

Laurie teab, et nad ei kohtu enam kunagi. Kuid juba järgmisel peol tutvustab Laurie' parim sõbranna Sarah talle oma uut eluarmastust. Kes on loomulikult See Mees.

Laurie võib küll olla kindlalt otsustanud jätta armastus ja See Mees sinnapaika ning oma eluga edasi minna, kuid saatus on otsustanud teisiti.