Contrast Increase font size Est Rus
Veebiraamatukogu

Log in

Browse:

Categories Authors Narrators Publishers Subject words
Home page Kui Sophie kohtus Darcy Dayga

Kui Sophie kohtus Darcy Dayga

Author: Yeadon, Helen
Narrator: Pärn, Valli
Imprint: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2012
Duration: 9 hours 26 minutes 14 seconds
Size: 260.3 MB
Format: DAISY 2.02
Publication type: Sound recording
Language: eesti

Summary

Ühel 1999. aasta hommikul peatus asulatest kaugele jääva farmi juures auto. Sellest väljus kolmeteistkümneaastane laps, kes juhatati talli. Samast hetkest muutus tema elu igaveseks.

Sophie ei olnud juba kaks aastat sõnagi lausunud...

Endine võidusõiduhobune Darcy Day, piinatud ja üksildane, tõrjus kõikide lähenemiskatsed. Kui Sophie astus talli, tõstis Darcy Day pea, vaatas Sophiele otsa ja astus tema juurde. Ta langetas vaguralt nina, et seda silitada saaks.

1999. aastal oli Greatwood tavaline tagasihoidlik farm, kuid praeguseks on saanud sellest koht, kus erivajadustega lapsed aitavad loomade eest hoolitseda. Kõik hobused, alates eakast, lahke olekuga Sunnyst kuni jõulise, äkilise loomuga Jimini, on omaks võtnud haiged (nii hingelt kui ka kehalt) lapsed, aidates neil paraneda sügavatest emotsionaalsetest haavadest.

Need liigutavad, südantsoojendavad ja innustavad, tõepoolest erakordsed tõsilood pajatavad Greatwoodist – kohast, kus iga päev sünnib imesid, kohast, mis pakub kodu mahajäetud, väärkoheldud ja "pensionil" loomadele ning hingeabi ja loomadega suhtlemist lastele.
Downloading, listening and reading is available only for the registered users.