Avaleht Kriminaalne suvevaheaeg : kuuenda A kriminalistid

Autor: Tomusk, Ilmar
Esitaja: Karmo, Meelis
Ilmumisandmed: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2015

Kribu ja Krabu otsustavad suvevaheajal kriminalistitöö kõrvale panna ning oma väsinud ajusid puhata. Kuid õnnetu juhuse läbi satub nende isa pettuse ja kuriteo ohvriks, mis kriminalistid keset kõige palavamat suve taas tegutsema paneb. Õnneks saabub Šotimaalt Eestisse suvepuhkust veetma ka Suur Paul, kellega koos sel korral kurjamite tabamiseks koguni Venemaale sõidetakse. Reis on seiklusrikas, kuid väga ohtlik, sest mängu tulevad sellised kriminaalsed tegelased nagu Kiilakas ja Rusikas.

"Kriminaalne suvevaheaeg" on põnev järg Ilmar Tomuski krimiraamatutele, milles õde-venda Piia ja Mati, kes kriminalistidena kannavad nimesid Kribu ja Krabu, koos Suure Pauliga kurjategijaid taga ajavad.