Avaleht Professor Must : salaselts Rampsu viies juhtum

Professor Must : salaselts Rampsu viies juhtum

Ilmumisandmed: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2015

Lastekrimka "Professor Must" on Mika Keräneni viies seiklusjutt, mis räägib Supilinnas tegutseva laste salaseltsi seiklustest. Seekord lahendavad lapsed Professor Musta pesuköögi müsteeriumi. Lugu algab sellest, kuidas Sadu on roninud oma lemmikpuu otsa ja kuuleb kogemata pealt telefonivestlust, mis äratab tema detektiivivaistu. Suure valge habemega mees räägib oma abilisele, et kui politsei saaks teada, millega nad oma pesuköögis tegelevad, pandaks mõlemad Rootsi kardinate taha. Mis pesuköögis toimub, selle selgitab välja salaselts Ramps ehk Olav, Anton, Reilika, Sadu ja Mari ja Prantsuse buldog Mati.