Kontrastsus Suurenda teksti Eng Rus
Veebiraamatukogu

Sisene

Sirvi:

Kategooriad Autorid Esitajad Väljaandjad Märksõnad
Avaleht Eesmärk : pideva arengu protsess

Eesmärk : pideva arengu protsess

Ilmumisandmed: Tallinn : Eesti Pimedate Liidu Teabe- ja Koolituskeskus, 2000
Kestus: 18 tundi 59 minutit 22 sekundit
Maht: 524 MB
Vorming: DAISY 2.02
Laad: Helisalvestis
Keel: eesti

Sisututvustus

"Eesmärk" on põnevusromaani reeglite järgi kirjutatud teos, mis on põhjalikult muutnud kogu Läänemaailma arusaamist juhtimisest. Autorit on tituleeritud "tööstuse juhtimise guruks" ja nimetatud geeniuseks. See on raamat, mida soovitada oma ettevõtluses töötavatele sõpradele, miks mitte ka ülemustele. Raamatus peituv sõnum on vahedaks relvaks kaasaegses konkurentsis.

Peategelane Alex Rogo on tehase juht, kes püüab kõigest väest oma firma tulemusi parandada. Aga tehas on võtnud kindlalt kursi hävingule. Samuti nagu Alexi abielugi. Talle on antud 90 päeva, et tehast päästa, muidu ähvardab peakorter selle sulgeda ning sajad inimesed võivad jääda tööta. Õnnelik juhus viib peategelase kokku Jonah'ga - tema füüsikaõpetajaga ülikooli päevilt, kes aitab tal läbi murda üldlevinud ekslikest mõttemallidest ja leida olukorrale lahendus.

Alexi lugu ei ole lihtsalt põneva üksikjuhtumi kirjeldus. Raamatus sisaldub tõsine sõnum kõigile, kellel on kokkupuuteid juhtimisega. Siin leiavad selgitamist põhimõtted, millele toetub Piirangute Teooria - maailmas üha enam kasutamist leidev praktiline juhtimisfilosoofia.
Teavikut alla laadida, kuulata ja lugeda saavad kasutajad, kellele administraator on andnud vastava õiguse.