Kontrastsus Suurenda teksti Eng Rus
Veebiraamatukogu

Sisene

Sirvi:

Kategooriad Autorid Esitajad Väljaandjad Märksõnad
Avaleht Inka. [III], Machu Picchu valgus

Inka. [III], Machu Picchu valgus

Esitaja: Karisma, Katrin
Ilmumisandmed: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2015
Kestus: 12 tundi 24 minutit 25 sekundit
Maht: 342.3 MB
Vorming: DAISY 2.02
Laad: Helisalvestis
Keel: eesti

Sisututvustus

Nad tulid Hispaaniast mööda merd, et vallutada muinasjutuline riik, kus templite ja paleede seinad olid kaetud kullaga - kapten Pizarro juhitud sada seitsekümmend konkistadoori kaheksakümne tuhande hämmeldunud inka vastu, kes ei osanud end kaitsta ega ka vastu hakata... Ja nii võtsidki hispaanlased kulla ja võimu enda kätte ning otsustasid jääda.

Kuid Gabriel - üks konkistadooride seast - ja Anamaya - kummaliste võimetega inka printsess - armuvad teineteisesse ning inkade saatus on nüüdsest ainult nende kätes. Anamaya tahab oma rahvast päästa ja Gabriel on nõus loobuma kõigest, et vaid Anamaya ellu jääks.

Pärast kolm aastat kestnud okupatsiooni otsustavad inkad lõpuks pealetungile asuda. Seekord on nad hästi relvastatud ja hispaanlased, kes arvavad elavat juba võidetud maal, ei oska ohtu karta. Kokkupõrge viib täieliku kaoseni ning Anamaya ja Gabriel on sunnitud lahku minema...

Kas armastusel on lootust sõjas ellu jääda?

Machu Picchu valgus on Inka-triloogia kolmas osa. Autoriks märgitud Antoine B. Daniel on tegelikult pseudonüüm, mis ühendab kolme kirjanikku: Antoine Audouard'i, Jean-Daniel Baltassar'i ja Bertrand Houette'i.
Teavikut alla laadida, kuulata ja lugeda saavad kasutajad, kellele administraator on andnud vastava õiguse.