Avaleht Metsik : kaotatud ja leitud Pacific Crest Trailil

Esitaja: Vahtrik, Liina
Ilmumisandmed: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2016
Kestus: 15 tundi 13 minutit

Pärast aastatepikkust enesehävituslikku käitumist ja uimastisõltuvust, mis ajas karile tema abielu, otsustab Cheryl Strayed teha midagi pealtnäha täiesti arulagedat. Südames mälestused varalahkunud emast, võtab ilma igasuguse matkakogemuseta naine ihuüksi ette 1600 kilomeetri pikkuse jalgsirännaku, et endas lõpuks ometi selgusele jõuda. Strayed kirjeldab humoorikalt algaja matkaja katsumusi raskel rajal, maalib haaravaid pilte kaunist loodusest ja kohatud inimestest ning pikib kõige selle sekka mõtisklusi ja tagasivaateid oma elule. Ta on otsustanud sammuda sihikindlalt mööda rada, mis teda aeg-ajalt hulluks ajab, siis tahtejõudu kasvatab ning viimaks hingehaavu ravib.