Kontrastsus Suurenda teksti Eng Rus
Veebiraamatukogu

Sisene

Sirvi:

Kategooriad Autorid Esitajad Väljaandjad Märksõnad
Avaleht Viimane raamatukogu

Viimane raamatukogu

Esitaja: Raba, Urve
Ilmumisandmed: Haapsalu : Haapsalu Sotsiaalmaja, 2023
Kestus: 10 tundi 2 minutit 51 sekundit
Maht: 276.6 MB
Vorming: DAISY 2.02
Laad: Helisalvestis
Keel: eesti

Sisututvustus

Üksildane raamatukoguhoidja June Jones ei ole kordagi lahkunud unisest Inglise külast, kus möödus ta lapsepõlv. Häbelik ja eraklik kolmekümneaastane naine matab end maailma avastamise asemel raamatutesse. Aga kui kohalikku raamatukogu ähvardab sulgemine, on June sunnitud riiulite vahelt välja astuma, et päästa kogukonna süda, mis ühtlasi kannab kõige kallimaid mälestusi ta emast.

Ekstsentriliste, ent sihikindlate raamatukogu püsimise nimel võitlevate kohalike seltskonnaga liitudes avab June end esimest korda pärast ema surma teistele inimestele. Juhtumisi on külla naasnud ka tema vana koolisemu Alex Chen, kes on samuti valmis abikätt ulatama. Heasüdamliku advokaadi tunded naise vastu paistavad silma kõigile, välja arvatud June ise, kes ei suuda uskuda, et keegi võiks temast romantiliselt huvituda.

Raamatukogu ja talle nii oluliste raamatute päästmiseks peab June viimaks oma elus muudatusi tegema. Seekord ei ole ta nõus ilma võitluseta alla andma. Ja ehk suudab June oma armastatud raamatukogu eest võideldes päästa ka iseenda.
Teavikut alla laadida, kuulata ja lugeda saavad kasutajad, kellele administraator on andnud vastava õiguse.