Avaleht Minu pere ja muud loomad

Minu pere ja muud loomad

Esitaja: Karindi, Jüri
Ilmumisandmed: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2007
Vorming: MP3

"Minu pere ja muud loomad" kuulub Gerald Durrelli "Korfu triloogiasse". Autor kirjeldab raamatus oma lapsepõlve imeilusal Korfu saarel. Gerald, tema ema, kaks venda ja õde satuvad paljudesse kentsakatesse olukordadesse: lõunasöögile saabub skorpion oma saja pojaga, pastoriproua auks korraldatud teeõhtu muutub koerapulmaks jne. Lisaks loomadele tutvub lugeja loodusuurijast arst Theodoresega, kassisõbrast Belgia konsuliga, vanaprouaga, kes kõneleb lilledega, kreeklase Spiroga, keda Gerry taltsad harakad muudkui narrivad. Raamatule järgnevad "Linnud, loomad ja sugulased" ning "Jumalate aed".