Kontrastsus Suurenda teksti Eng Rus
Veebiraamatukogu

Sisene

Sirvi:

Kategooriad Autorid Esitajad Väljaandjad Märksõnad
Avaleht Eluenergia. Seitsmes raamat

Eluenergia. Seitsmes raamat

Esitaja: Liinat, Maris
Kestus: 7 tundi 31 minutit
Maht: 258.1 MB
Vorming: MP3
Laad: Helisalvestis
Keel: eesti

Sisututvustus

Järg jutustustele "Anastasia", "Venemaa helisevad seedrid", "Armastuse atmosfäär", "Loomine", "Kes siis meie oleme" ning "Suguvõsa raamat".

Vladimir Megre seitsmendas raamatus esitab autor Anastasia vanaisa ja Anastasia abiga näitlikke olukordi, mis aitavad lugejat mõista meie tegelikkust. Tegelikkust, kus iseseisev mõtlemine on pidurdatud. Meil tuleb tunnistada, et kaasaja lollitatud ühiskonnas on inimesed oma tõelisest ülesandest eemale juhitud ja pandud tegelema mõttetustega. Meie hinged on löödud risti!

Kuid Anastasia on avarusse lennutanud uue mõtlemise. Ta veenab, et kõik Jumala poolt loodu on täiuslik. Loovad unistused on peidus igas inimeses, küsimus on vaid selles, millele nad praegu on suunatud. Igaüks kogeb enda peal maa ja oma riigi ajalugu, inimene õpib oma hinge ja tunnetega tundma aastatuhandete sündmusi, kinnitab Siberi vanataat.

Anastasia idee põliskodude loomisest aitab inimesi leida üles oma missiooni, millega kaasneb jumaliku õnnistusega viljade taasilmumine Maa peale. Nende elustavate ideede vastu seisjad takistavad vaid üleliigset kiirustamist – varem või hiljem võivad särama lüüa ka tänaste takistajate hinged. Eluenergiaga täidetud unistus ei tunne piire...
Teavikut alla laadida, kuulata ja lugeda saavad kasutajad, kellele administraator on andnud vastava õiguse.