Контраст Шрифт крупнее Est Eng
Veebiraamatukogu

Вход

Просмотр:

Категории Авторы Исполнители Издатели Предметные слова
Главная страница Loomalood ajalehest "Wall Street Journal"

Loomalood ajalehest "Wall Street Journal"

Исполнитель: Mets, Raivo
Выходные данные: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2012
Время звучания: 10 ч. 2 мин. 42 сек.
Размер: 277.1 MB
Формат: DAISY 2.02
Тип издания: Звукозапись
Язык: eesti

Аннотация

Wall Street Journal on üle kuuekümne aasta uhkust tundnud lisaks tõsisele ajakirjandusele ka oma pentsikute ja salapäraste lugude üle, mis lõbustavad ja rõõmustavad selle lugejaid. Kõige armastatumaks on osutunud muidugi loomalood. Nüüd on Journali veteranreporter ja esimese lehekülje toimetaja Ken Wells kõige paremad, naljakamad ja lummavamad neist löömalugudest kokku võtnud ühte erakordsesse raamatusse.

Siia kuuluvad lõbusad teravmeelsed lood läbimurdest kuldkala kirurgias, Briti loomaarmastajate väsimatutest jõupingutustest armuvalus kärnkonnade juhtimisel üle ohtlike kiirteede ja püüdlusest taltsutada kutsu kauakestvat ärevust, määrates talle inimeste rahustit Prozacit. Mitmed lood peegeldavad inimkonna mõju loomariigile: lähivaade tärkavale liikumisele kalade õiguste eest; kunagi kosmoses lennanud USA Õhujõudude šimpansite pensionipõlvele ja jätkuvatele teaduslikele jõupingutustele kõige vintskema vaenlase - prussaka tõrjumiseks.

Igaüks neist peaaegu kuuekümnest loost - pentsikust südantlõhestavani - on näide suurepärasest kirjutamisoskusest, mis teeb Wall Street Journali üheks loetavamaks ajaleheks Ameerikas. See võluv ja köitev kollektsioon rõõmustab mitte üksnes loomaarmastajaid, vaid kõiki neid, kes hindavad teisi elusolendeid meie ümber.
Скачать, слушать и читать могут пользователи, имеющие разрешение администратора.