Главная страница Lend : [Septimus Heap. Teine osa]

Автор: Sage, Angie
Исполнитель: Palmsaar, Külli
Выходные данные: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2013

"Lend" on põneva ja kaasakiskuva fantaasiasarja "Septimus Heapi" teine raamat.

Septimuse, Jenna ja nende sõprade võitlus pimedusjõududega jätkub.

Aasta tagasi avastas Septimus Heap, et tema kutsumus on saada võluriks. Ebatavalise võluri Marcia Overstrandi õpipoisina omandab ta teadmisi wõlukunstist, Jenna seevastu elab Lossis ja harjub printsessieluga. Aga õhus praksub kurjus. Marciat jälitab aina nähtavamaks muutuv pimedusvari ning Septimuse vend Simon haub kättemaksu - kuid mille eest? Ja miks hõljub pimedusmaagia Kindluse kohal ka pärast DomDanieli hukku?

Septimus Heapi uues raamatus kutsub Angie Sage lugejad fantaasiamaailma, kust ei puudu mõnus huumor ja tegelaskujud, kelle haaravatele seiklustele taas kaasa elada.

Raamatule eelneb "Wõlukunst" ja järgnevad "Rawikunst", "Rännak", "Sireen", "Pimedus" ning "Tuli".