Контраст Шрифт крупнее Est Eng
Veebiraamatukogu

Вход

Просмотр:

Категории Авторы Исполнители Издатели Предметные слова
Главная страница Tuhat külateed : Madisoni maakonna sildade epiloog

Tuhat külateed : Madisoni maakonna sildade epiloog

Автор: Waller, Robert James
Исполнитель: Aas, Mart
Выходные данные: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2015
Время звучания: 5 ч. 24 мин. 27 сек.
Размер: 149.2 MB
Формат: DAISY 2.02
Тип издания: Звукозапись
Язык: eesti
Предметные слова: ameerika kirjandus / ilukirjandus / romaanid / armastusromaanid / heliraamatud

Аннотация

Järg romaanile "Sillad jõel".

Paljud lugejad on pärast "Madisoni maakonna sildade" (eesti keeles 1996 pealkirja all "Sillad jõel") lugemist tahtnud rohkem teada Robert Kincaidist ja Francesca Johnsonist, nende eludest, sellest, mis neist sai pärast nelja Madisoni maakonnas koos veedetud päeva. Kümme aastat ja kaksteist miljonit eksemplari pärast "Madisoni maakonna sildade" esmatrükki pakubki Robert James Waller rändava fotograafi ja Iowa talumehe abikaasa vahel süttinud armastusloole liigutava lõpplahenduse.

"Tuhande külatee" algul leiab Robert Kincaid end keset mälestusi - mälestused üksildasest elust, mis on kulgenud peamiselt maanteedel, ja mälestused Francesca Johnsonist, naisest, kelle kire ta sütitas üürikeseks, kuid võimsalt. Neist mälestustest tõugatuna, ihaldades midagi, millel pole nime, midagi, mis annaks tema ülejäänud elule mõtte, asubki Kincaid uuesti teele, millest saab avastuste ja üllatuste retk.

Francesca Johnson, kes elab omaette üksildast elu, külastab Rosemani silda ja meenutab Robert Kincaidiga veedetud öid ja päevi. Hellitades mälestusi sellest kummalisest ringi uitavast mehest, kes tema maailma muutis, tõotab ta, et otsib mehe üles.
Скачать, слушать и читать могут пользователи, имеющие разрешение администратора.