Главная страница Wayward Pines. III osa, Viimne linn

Автор: Crouch, Blake
Исполнитель: Kaldoja, Lauri
Выходные данные: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2018

Tere tulemast Wayward Pinesi, viimasesse linna maa peal.

Salateenistuse agent Ethan Burke on kolme nädala eest Idaho osariigi linna Wayward Pinesi saabunud. Selles linnas dikteeritakse inimestele, kellega abielluda, kus elada, kus töötada. Lastele õpetatakse, et David Pilcher, linna asutaja, on jumal. Mitte keegi ei tohi lahkuda. Isegi küsimuste esitamine võib saatuslikult lõppeda.

Ent Ethan on avastanud vapustava saladuse, mis asetseb teisel pool Wayward Pinesi kaitsvat elektritara. Ta teab, kui õudne maailm linnakest ümbritseb. Selle saladuse tõttu on kogu linnakese elanikkond täienisti ühe hullu ja tema käsilaste võimuses. See saladus võib aga iga hetk läbi tara murda ning viimsegi inimkonnast hävitada.

Blake Crouch viib Wayward Pinesi sarja meelierutava lõpuni, mis hoiab kuni viimase leheküljeni raamatu külge naelutatuna.