Контраст Шрифт крупнее Est Eng
Veebiraamatukogu

Вход

Просмотр:

Категории Авторы Исполнители Издатели Предметные слова
Главная страница Tormiõde : Ally lugu

Tormiõde : Ally lugu

Автор: Riley, Lucinda
Исполнитель: Saulep, Merle
Выходные данные: Haapsalu : Haapsalu Sotsiaalmaja, 2019
Время звучания: 22 ч. 23 мин. 8 сек.
Размер: 309.3 MB
Формат: DAISY 2.02
Тип издания: Звукозапись
Язык: eesti
Предметные слова: iiri kirjandus / ilukirjandus / romaanid / heliraamatud

Аннотация

Ally D'Aplièse'i ootab ees võistlus maailma ühel ohtlikumal purjeregatil, kui ta kuuleb oma kasuisa ootamatust ja eriskummalisest surmast. Ta sõidab viivitamatult lapsepõlvekoju, kus tema ja ta viis õde saavad teada, et isa – saladuslik miljardär, keda tütred hellitavalt Pa Saltiks kutsusid – on igaühele neist jätnud salapärase vihje tema tõelise päritolu kohta.

Ally on äsja alustanud uut kirglikku suhet, ja kuna kogu ta elu on äkitselt pea peale pööratud, otsustab naine avamere maismaa vastu vahetada ja järgneda vihjele, mille ta isalt sai. Nii satub ta Norra jäise ilu keskele, kus ta avastab oma juured ja saab teada, et ta elu on tihedalt seotud tundmatu lauljanna Anna Landvikiga, kes üle saja aasta tagasi laulis Griegi hiljem maailmakuulsaks saanud «Peer Gynt» esimeses lavastuses.

"Tormiõde" on teine osa Lucinda Riley ülipopulaarsest raamatusarjast, mis on inspireeritud Seitsme Õe nimelisest tähtkujust ja sellega seotud mütoloogiast. Sarja esimene raamat "Seitse õde" ilmus kirjastuselt Varrak 2015. aastal.

Raamatule eelneb "Seitse õde : Maia lugu" ja järgnevad "Varjuõde : Stari lugu", "Pärliõde : CeCe lugu" ning "Kuuõde : Tiggy lugu".
Скачать, слушать и читать могут пользователи, имеющие разрешение администратора.