Контраст Шрифт крупнее Est Eng
Veebiraamatukogu

Вход

Просмотр:

Категории Авторы Исполнители Издатели Предметные слова
Главная страница Ilusalongi saatusejumalanna

Ilusalongi saatusejumalanna

Автор: Jansson, Anna
Исполнитель: Palmsaar, Külli
Выходные данные: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2019
Время звучания: 13 ч. 43 мин. 41 сек.
Размер: 378.3 MB
Формат: DAISY 2.02
Тип издания: Звукозапись
Язык: eesti
Предметные слова: rootsi kirjandus / ilukirjandus / romaanid / toiduretseptid / heliraamatud

Аннотация

Salong d’Amour asub Gotlandil Visby kesklinnas. Kui oma järjekorda ootad, pakub juuksur Angelika piparmündi- ja leedriõieteed. Ta jälgib sind peeglist, püüdes aru saada, kuidas saab sind parimal moel aidata. Ta käärid on kui võlukepike. Ta juuksevärvid aitavad kaasa totaalsele muutusele, kui seda vaid soovid. Kui istud tooli, küsib Angelika alati: "Mida ma saan sinu heaks teha?". Ja siis ei mõtle ta üldse juuste peale. Ta mõtleb: "Mida saan ma teha sinu elu heaks?". Salongis on kaks juuksuritooli ja see pole sugugi juhus, kelle kõrvale sa satud, see on väga täpselt välja arvutatud...

Seitse aastat juuksuri ja salaja kosjasobitaja ametit pidanud Angelika enda elu muutub, kui ta kohtab salapärast sissemurdjat ja temasse armub. Varsti jääb ta veidratel asjaoludel ilma oma majast. Kas ta on armunud valesse mehesse? Ja kes on meresõitja Sinbad, kellega ta internetis vestleb?

"Ilusalongi saatusejumalanna" on seni krimikirjanikuna tuntud Anna Janssoni esimene ajaviiteromaan, mis pakub lugejale nii naeru kui pisaraid. Boonusena on raamatu lõpus valik toiduretsepte saatusejumalanna kokaraamatust. Varem on temalt eesti keeles ilmunud "Võõras lind" (2013) ja "Ulm sinu eksitas ära" (2015).
Скачать, слушать и читать могут пользователи, имеющие разрешение администратора.