Контраст Шрифт крупнее Est Eng
Veebiraamatukogu

Вход

Просмотр:

Категории Авторы Исполнители Издатели Предметные слова
Главная страница Lume ja tuha hingus. 2. raamat

Lume ja tuha hingus. 2. raamat

Автор: Gabaldon, Diana
Исполнитель: Karisma, Katrin
Выходные данные: Tallinn : Eesti Pimedate Raamatukogu, 2020
Время звучания: 28 ч. 53 мин. 49 сек.
Размер: 597.4 MB
Формат: DAISY 2.02
Тип издания: Звукозапись
Язык: eesti

Аннотация

Sarja "Võõramaalane" 6. osa 2. raamat, järg raamatutele "Võõramaalane", "Kiil merevaigus", "Rändaja", "Sügistrummid" ja "Leegitsev rist".

Diana Gabaldoni "Võõramaalase" sarja kuuenda raamatu "Lume ja tuha hingus" II osa jõuab otse Ameerika iseseisvussõja keerisesse, kus tuleb hakata pooli valima.

Neis poliitilistes tõmbetuultes on Fraseritel ja MacKenziedel üha raskem säilitada Põhja-Carolina mägede rüppe kõrvalisse paika rajatud kodus varasemat rahulikku elu. Briti kroonile ustavust vandunud Jamie Fraser leiab end kahe tule vahelt, tundes, et võlgneb truudust hoopis vabaduseideaalidele.

See raamat on täis kummitusi – luusigu need siis kullast ligi tõmmatuna Hector Cameroni hauakambri ümber või painaku Jamiet valusate mälestustena Cullodeni lahingust ja Ardsmuiri vangla jubedustest ning ajarändureid Claire’i, Briannat ja Rogerit teadmistena saabuvatest keerulistest aegadest. Kas jääda trotsima surmaohtu või minna tagasi oma ajastusse? Ja kuigi õhus on märgid, et kokkupõrkest pole pääsu, loodab Jamie Fraser ikka, et tema perekonna ajarändurite teadmised ei täitu. Kellel on õigus, seda näitab tulevik.
Скачать, слушать и читать могут пользователи, имеющие разрешение администратора.