Контраст Шрифт крупнее Est Eng
Veebiraamatukogu

Вход

Просмотр:

Категории Авторы Исполнители Издатели Предметные слова
Главная страница Nõid annab nõu : loodusravi ja traditsioonilised loitsud

Nõid annab nõu : loodusravi ja traditsioonilised loitsud

Исполнитель: Raagmaa, Vilja
Выходные данные: Haapsalu : Haapsalu Sotsiaalmaja, 2021
Время звучания: 9 ч. 54 мин. 16 сек.
Размер: 273.2 MB
Формат: DAISY 2.02
Тип издания: Звукозапись
Язык: eesti
Предметные слова: esoteerika / tervis / nõuanded / loitsud / maagia / loodusravi / tervisenõuanded / heliraamatud

Аннотация

Pille Pettai: "Kui soovite ammutada endasse rahvatarkusi ja natuke maagiat, siis on see raamat teile. Suur osa õpetusi on pärit minu nõiast vanaema salavihikutest."

Väike Myy: "Pidagem meeles: maagia ei ole mõeldud inimeste hirmutamiseks. Kõigil neil vaimudel ja kodukäijatel on oma asi ajada, teie teele satuvad nad enamasti juhuslikult. Needusi ei jagata nagu saiapätse toidupoes. Kõigel on põhjus. Kõik on lihtne.
Ja nõiakunst eksisteerib selleks, et muuta elu lihtsamaks. Püüame Pillega jagada õpetusi just nii palju, kui see on kasutajatele ohutu. Keerulisematel juhtudel aitab juba nõid."

Epp Petrone: "Elu viis mind ühega neist autoreist kokku hoopis läbi aianduse. Saime tuttavaks, sõpradeks, kuni ta kord teatas: "Pean sulle midagi üles tunnistama – ma olen tegelikult nõid." Sain siis aru sellest, miks kasvavad tema talus linnud, loomad ja taimed nii õnnelikult ja miks ta pilk on nii terane."
Eestis on päris palju neid, kes on oma ellu leidnud Pille Pettai ja Väikese Myy: kaks vägevat naist korraldavad igapäevatööna Facebooki rühma "Nõid annab nõu”, kus on praegu üle 27 000.
Скачать, слушать и читать могут пользователи, имеющие разрешение администратора.