Главная страница Kuidas aidata oma muretsevat last

Kuidas aidata oma muretsevat last

Исполнитель: Schultz, Carolina ; Peedis, Susann
Выходные данные: Tallinn : Tallinna Ülikooli Akadeemiline Raamatukogu, 2011
Формат: MP3

Raamatus saavad vanemad aste-astmelt juhatust, kuidas aidata lapsel üle saada muretsemisest, hirmudest ja ärevusest.

Kirjeldatud strateegiad on tõhusad, neid toetavad arvestatavad teaduslikud uurimused. Vanemad muidugi leiavad, et see raamat on köitev, kerge lugeda ja täis tähtsaid ideid, kuidas on kõige parem last aidata.

Kirjutatud lootuse ja optimismiga ning lugupidamisega laste tunnete ja erisugususe vastu, on see raamat tähtis uus allikas nii vanematele kui ka lastega töötavatele professionaalidele. Autorid kirjeldavad ja seletavad ilmekalt, kuidas aidata lapsel kasvatada vajalikku julgust ja enesekindlust, mida on vaja, et tüütutest hirmudest ja muretsemistest jagu saada. See imeliselt suurepärane käsiraamat muudab paljude laste elu, kes on kimpus oma ärevuse ja muretsemisega.